Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Сестра Ліджі Пайяпілі SJSM: «Якщо ми будемо слухати Божий голос, то знатимемо наше завдання у житті»
15:01 Середа 0 155
16-12-2020, 15:01

Сестра Ліджі Пайяпілі SJSM: «Якщо ми будемо слухати Божий голос, то знатимемо наше завдання у житті»

Ми перебуваємо близько до Різдва. Очікуємо народження Ісуса Христа, нашого Спасителя. У часі Адвенту наше серце має бути підготовлене бачити ясно, що Бог зробив для нас.
Сьогодні перед нами стоїть важке питання: «Хто ти?». Якщо нас питають про це, то нам дуже важко відповісти. Ми не знаємо до кінця хто ми, а також нам важко це сказати, бо ми не виконуємо своє покликання повністю. Ми бачимо те, чим наповнюємо своє серце. Якщо нас хтось питає, хто ми, то ми тоді відповідаємо, що я сестра Ліджі, богопосвячена особа, можу ще сказати своє прізвище. Але іноді ми забуваємо, хто ми є. Але іноді наша поведінка показує, що ми забули, хто ми. Якщо тато, наприклад, забуває хто він є, не виконує своїх обов`язків, він все одно – тато. Якщо мама народила дитину, вона все одно мама.

Коли у Євангелії читаємо про Йоана Хрестителя, то він знає, хто він. Перед Різдвом особливу увагу звертаємо на трьох людей: Діва Марія, святий Йосиф та Йоан Хреститель. Йоан Хреститель каже слова: «Хто мене послав, Той мені сказав!», тобто він почув голос Божий. Йоан знає, хто він.

Часто коли люди кажуть нам щось хороше або лихе, то ми віримо, бо не знаємо хто ми.

Але хто я на 100% знає лише Бог. Якщо ми не знаємо, хто ми, то значить ми ще не чули голосу Божого. Бог нас створив і тільки Він знає, хто ми.

Дуже важливо знати, Хто мене послав у цей світ і що я маю через моє послання робити?

Якщо ми будемо слухати Божий голос, тоді будемо знати точно хто ми є і яке маємо завдання у цьому житті.

Джерело: Духовна велич Львова
Катехетика 16:00 Четвер 0 547 Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням таїнства Священства» Що говорять документи Церкви про служіння лекторату і аколітату та у чому його суть? Чи виправдані сенсаційні заголовки у деяких ЗМІ про неймовірні реформи Святішого Отця?
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.