Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск вшанував пам'ять медиків, які загинули від коронавірусу
09:01 Понеділок 0 202
22-02-2021, 09:01

Папа Франциск вшанував пам'ять медиків, які загинули від коронавірусу

Святіший Отець приєднався до спомину подвигу італійського медперсоналу, який загинув, рятуючи хворих на Covid-19, що відбулося в річницю першого офіційного підтвердження зараження коронавірусом в Італії.
Про це повідомляє Vatican News.

«З нагоди церемонії пам’яті лікарів, медсестер і медбратів та медичного персоналу, що померли через пандемію, прагну скерувати до них окрему думку, спогадуючи великодушне, а подекуди й геройське, виконання професійних обов’язків, здійснюваних як місію», – цими словами розпочинається лист Папи Франциска на ім’я архієпископа Вінченцо Пальї, Президента Папської Академії «За життя», який у суботу, 20 лютого 2021 року, взяв участь у церемонії, організованій італійською владою з нагоди дня, присвяченого пам’яті медперсоналу, що віддав своє життя в рамках боротьби з пандемією Covid-19. Саме 20 лютого минулого року в Італії офіційно підтверджено перший випадок зараження.

Святіший Отець згадує про «численних братів і сестер», які піддали загрозі свої життя, аж до найвищої жертви, підкреслюючи, що їхній приклад «викликає в усіх щиру вдячність» та є «причиною замислитися». «Перед обличчям такої посвяти, – пише він, – все суспільство спонукуване дедалі більше свідчити любов до ближнього та піклування про інших, особливо, найслабших». За словами Папи, жертовність багатьох людей, які також і в ці дні працюють в лікарнях і медичних закладах, є «щепленням» від егоцентризму та індивідуалізму, «виявляючи найавтентичніше прагнення людського серця, яким є ставати поруч з найбільш потребуючими та посвятитися їм».
Новини з Ватикану 12:35 Неділя 0 101 Папа: Не втрачаймо пам’ять, носіями якої є похилі віком, без коріння зів’янемо Бачити, поділитися, зберегти: ці три дієслова, натхнені євангельською розповіддю про помноження хлібів, були в центрі уваги проповіді Папи Франциска на Святу Месу з нагоди першого Всесвітнього дня дідусів, бабусь і похилих віком.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.