Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату
14:30 Четвер 0 345
17-12-2020, 14:30

Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату

16 грудня у Львівському кафедральному соборі Успіння ПДМ архієпископ Мечислав Мокшицький, вже традиційно, перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Львівському деканаті, щоб побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 12:30, яку очолив Львівський митрополит разом із єпископом-почічником Едуардом Кавою, канцлером о. Владиславом Гримським, деканом о. Яном Ніклем та священиками з деканату.


Архієпископ Мечислав під час проповіді поділився власними роздумами про віру та підкреслив, що віра це не тільки теоретичне визнання Бога, але передусім особиста довіра Богові, яка виражається у конкретних наших виборах та нашій щоденності. Вказав також святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, як взірець на дорозі віри. Говорив також про важливість Року святого Йосифа, який будемо переживати у новому 2021 році.


Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Львівського деканату. Були обговорення справ. З огляду на обмеження covid-19 та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог під час карантину Вігілійна Вечеря, котра стала вже традицією, не відбулася.


На завершення митрополит висловив усім зібраним вдячність за працю у парафіяльних спільнотах, часто у складних умовах, та побажав Божого благословення, здоров’я та всіх необхідних благ для служіння Богу і людям. Від імені усіх присутніх священиків о. Кшиштоф Шебля склав різдвяні побажання Львівському Митрополиту.

Олександр Кусий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.