Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Сестри гоноратки запрошують дівчат на реколекції
13:11 Середа 0 352
9-09-2020, 13:11

Сестри гоноратки запрошують дівчат на реколекції

Час реколекцій - добра нагода кілька днів побути віч-на-віч з Богом, а також у спільноті осіб, які хочуть почути голос Господа, разом крокувати до відкриття Божого плану на власне. Для дівчат така можливість буде у жовтні. 
Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гоноратки) регулярно влаштовує реколекції для дівчат. Черговий тур відбудеться 23-25 жовтня 2020 р. у Бердичеві. До участі запрошуюються дівчата віком 16+. Гаслом зустрічі стануть слова з Першої книги Самуїла «Господь же дивиться на серце». Товаришуватиме учасницям під час духовних вправ о. Леонід Ярошинський SAC. 

Додаткова інформація та запис за тел.: 096 161 02 70, с. Зита. 

Зображення: Istock
Оголошення 13:00 Четвер 0 128 Екуменічна молитва за мир та припинення пандемії 1 січня 2021 року під патронатом міжнародного екуменічного руху Фоколярів представники різних релігій зможуть зустрітися та об’єднатися для спільної молитви за мир, припинення пандемії коронавірусу, оздоровлення хворих та Божий захист медичних працівників. Дата зустрічі вибрана не випадково, адже у цей день людство відзначає Всесвітній день миру, святкування якого започатковано святим Папою Павлом VI у 1967 році.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.