Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч сестер і дівчат у св. Йоана Павла ІІ у Львові
17:23 Четвер 0 453
27-08-2020, 17:23

Зустріч сестер і дівчат у св. Йоана Павла ІІ у Львові

Подяка Богові за покликання, свідчення радості богоспосвяченого життя, театральна вистава про покликання від Театру «Еммануїл», презентація відео-програми катехизації дорослих особисто авторкою перекладу книжки ,,Католицизм”, Свята Меса і проповідь за участю єпископа Едварда Кави – чекають на учасників Ювілею Богоспосвяченого життя у Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові.
Святкування буде присвячено 100-річчю народження Святого Папи, ,,Отця Богопосвячених осіб” (з літанії до св. Йоана Павла ІІ).

Впродовж цього ювілейного року в Центрі відбуваються святкові зустрічі багатьох груп. Нещодавно консекрований храм згромадить у суботу, 29 серпня, сестер монахинь та дівчат для молитви про нові покликання.

Для багатьох сестер, які проводять приготування дорослих до Таїнств, може бути цікавим познайомитися з програмою, котра може бути застосована в такому навчанні, на підставі книжки ,,Католицизм”.

Кожен бажаючий може взяти участь в цьому святкуванні. Субота 29 серпня, початок 11:00, закінчення Євхаристією о 15:00, Центр св. Йоана Павла ІІ у Львові, Сокільники, Стрийська 6 (одна зупинка після Автовокзалу у напрямку Ашану).
Новини з України 12:02 Середа 0 139 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.