Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Допомога та збір коштів на маски та дезінфектори для священиків
10:11 Середа 0 749
25-03-2020, 10:11

Допомога та збір коштів на маски та дезінфектори для священиків

Релігійна Місія «Карітас-Спес» та Всеукраїнська Благодійна Організація «Благодійний фонд родини Жебрівських» забезпечили священиків Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ масками та індивідуальними дезрозчинами.


Дивлячись на досвід інших країн, де пандемія стрімко забирає життя десятків тисяч людей, бачимо, що в особливій зоні ризику поряд з медиками, поліцейськими, військовими стоять священики. В Італії від початку епідемії від COVID-19 загинуло щонайменше 50 священиків.


Римсько-Католицька Церква в Україні, одна з перших зреагувала на убезпечення вірян від поширення коронавірусу та перевела богослужіння в онлайн режим. Але священики, які уділяють таїнства, приходять до хворих. Місія «Карітас-Спес», розуміючи важкість ситуації в нашій країні з засобами дезінфекції та медичними масками, бажаючи забезпечити священнослужителів необхідним захистом, звернулась до ВБО «Благодійного фонду родини Жебрівських» з проханням забезпечити священнослужителів необхідними засобами.

23 березня першою отримала допомогу Київсько-Житомирська дієцезія, до якої було передано 500 медичних масок та 1200 індивідуальних флаконів дезрозчину по 25 мл кожен.


Місія «Карітас-Спес» звертається до всіх вірян Церкви і просто небайдужих людей: давайте забезпечимо такими наборами інші дієцезії РКЦ.

Реквізити для пожертв:
РЕЛІГІЙНА МІСІЯ «КАРІТАС-СПЕС» /CARITAS-SPES/ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ
ЄДРПОУ: 21664879; Номер рахунку: UA33 3808 0500 0000 0026 0023 70996; Код банку (МФО): 380805
Назва банку : Райффайзен Банк Аваль»; Призначення платежу: «Благодійна допомога COVID-19»

Джерело: Caritas-Spes Ukraine
Новини з України 18:02 Понеділок 0 173 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.