Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едуард Кава: "Час Великого Посту це можливість подивитися на себе так, як Ісус дивиться на нас"
17:14 Четвер 0 301
27-02-2020, 17:14

Єпископ Едуард Кава: "Час Великого Посту це можливість подивитися на себе так, як Ісус дивиться на нас"

Святу Месу українською мовою у Львівській катедрі в Попільну Середу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Пояснюючи присутнім у храмі, чому в цей день посипають попелом голови, мовив:

"Сьогодні входимо у час Великого Посту. Це не лише нагода змінити щось у своєму житті, але також можливість побачити себе у світлі Божої любові, подивитися на себе так, як Ісус дивиться на нас. Піст не є для того, щоб ми себе "карали", він для того, щоб ми навчилися жертвувати. З любов`ю і покірністю, з цілковитою свідомістю своїх слабкостей і обмежень. Жертва не заради самої жертви, а заради примноження Божої любові у нас і довкола нас. З надією на воскресіння з Христом!"Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію" (Мк. 1,15)".


Після Літургії Слова відбулося традиційне посипання голів вірних попелом. «Порох ти, і в порох обернешся» і «Навертайтеся і вірте в Євангеліє» - це слова, які священик говорить під час посипання попелом. Вони спонукають нас задуматися і усвідомити те, що ми є грішниками, котрі потребують прощення і Божого милосердя. Для цього впродовж цього посту в Літургії Церкви ми будемо отримувати Слово Боже і підкріплюватися Євхаристією щоб перебувати в єдності зі Спільнотою Церкви.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:30 Середа 0 259 Мер Львова обговорив з духовенством як відбуватиметься святкування Великодня в умовах карантину У середу 25 березня мер Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками християнських конфесій для напрацювання спільного бачення майбутніх дій в умовах карантину. Зокрема, під час зустрічі обговорили як відбуватиметься святкування Великодня та організація Пасхальних богослужінь в часі карантину.