Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Невеликі зміни в програмі Папи Франциска внаслідок легкого нездужання
18:16 Четвер 0 116
27-02-2020, 18:16

Невеликі зміни в програмі Папи Франциска внаслідок легкого нездужання

Папа Франциск відслужив Святу Месу в «Домі святої Марти» та проводить заплановані аудієнції, але не бере участі в зустрічі з духовенством Римської дієцезії в базиліці святого Йоана на Латерані.
Про це пише Vatican News.

У четвер, 27 лютого 2020 року, Папа Франциск, задля обачності, внаслідок легкого нездужання дещо змінив свою програму, заплановану на цей день. Тому він не вирушив до папської базиліки святого Йоана на Латерані на покутничне богослужіння та зустріч з духовенством Римської дієцезії.

Про це в ком’юніке повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, який, відповідаючи на запитання журнілістів, зазначив, що «Папа вирішив залишитися в резиденції «Дім Святої Марти» та що інші справи Святішого Отця, заплановані на цей день, відбудуться без змін.

Сьогодні зранку Папа очолив Святу Месу в каплиці «Дому Святої Марти», а опісля прийняв на аудієнції членів «Всесвітнього Католицького Кліматичного Руху» (Global Catholic Climate Movement), організації, що, надихаючись Енциклікою «Laudato si’», співпрацює з Церквою в сприянні захисту довкілля. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий