Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Духовні вправи для жінок зі св. Хільдегардою
15:40 Понеділок 0 289
27-01-2020, 15:40

Духовні вправи для жінок зі св. Хільдегардою

З 24 по 26 січня в абатстві сестер бенедиктинок, у Житомирі, відбулись реколекції для жінок на тему: "Увійти в глибину пустелі" за порадою св. Хільдегарди. 
Реколекції об'єднали 27 учасниць з усієї України, а навіть і з Білорусі. Час духовних вправ був насичений. Змістовними та мудрими були конференції духовних провідників: о. Ришарда Федерчика та о. Сергія Серебровського.


Протягом трьох днів учасниці мали час інтенсивної молитви під час Літургії, можливість приступити до таїнства Покаяння та Примирення, адорувати Ісуса в Пресвятих Дарах у нічні години, свідчити про своє пережиття благодатного часу та ділитись роздумами над Божим Словом.


Духовними матерями, які товаришували під час реколекцій, відкриваючи настанови і поради св. Хільдегарди, були с. Бенедикта і с. Бригіда.  


Підсумком пережитого є слова однієї з учасниць реколекцій: "Вічний, Безмежний, Всезнаючий і Всемогутній Бог не пройшов повз нас! Відблиск Божества сповнив нашу душу безмовним здивуванням. ... Ми бачили Божі сліди в Його творінні! Що то за сила? Скрізь, навіть у найдрібніших, найнепомітніших Його діях, що то за мудрість!? Що за невимовна досконалість? Хвала Тобі Господи!".


Реколекції для жінок у сестер бенедиктинок відбуваються регулярно. Інформацію про них можна побачити на сторінках Католицького Медіа-Центру або на Фейсбук сторінці "Друзі Сестер Бенедиктинок в м. Житомирі".  


Інна Волоконецька, учасниця реколекцій

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий