Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Послання Папи Франциска до молоді з нагоди прийдешнього Всесвітнього дня молоді – 2019
17:28 Четвер 0 272
22-11-2018, 17:28

Послання Папи Франциска до молоді з нагоди прийдешнього Всесвітнього дня молоді – 2019

Два місяці залишилося до Всесвітнього дня молоді – 2019, що наприкінці січня відбудеться в Панамі. З цієї нагоди Папа Франциск звернувся до молоді світу з окремим посланням.
Новини з Ватикану подають переклад цього послання.

Дорогі юнаки й дівчата.

Наближаємося до Всесвітнього дня молоді, який відзначатимемо наступного січня в Панамі. Його темою буде відповідь Пречистої Діви Марії на Божий поклик: «Ось я, слугиня Господня, нехай зі мною станеться за Твоїм словом» (Лк 1, 38).

Її слова – це відважне й великодушне «так». «Так» людини, яка збагнула таємницю покликання: вийти з замкненості в собі та присвятити себе служінню іншим. Наше життя знаходить сенс лише в служінні Богові та ближньому.

Є чимало юнаків і дівчат, віруючих і невіруючих, які після закінчення навчання виявляють бажання допомагати іншим, зробити щось для тих, хто страждає. У цьому – сила молоді, сила всіх вас, яка може змінити світ; у цьому – революція, яка може перемогти «могутніх» цієї землі: революція служіння.

Присвятити себе служінню ближньому не означає лише бути готовими діяти; необхідно увійти в діалог з Богом, налаштуватися на слухання, як це зробила Марія. Вона вислухала те, що Їй сказав ангел, і після цього відповіла. Завдяки цим взаєминам з Богом у тиші серця відкриваємо свою ідентичність та покликання, до якого нас взиває Господь, що може набувати різних форм: подружжя, богопосвяченого житті, священства… Усе це – способи іти за Ісусом. Важливо відкрити, чого саме Господь очікує від нас, і наважитися сказати: «Так».

Марія була щасливою жінкою, бо великодушно відкрилася перед Богом на задум, який Він мав щодо Неї. Пропозиції Бога для нас, як і та, яку Він зробив Марії, призначені не для того, щоб погасити мрії, а для того, щоб запалити прагнення; щоб вчинити так, аби наше життя принесло плід, викликало чимало усмішок і втішило багато сердець. Дати ствердну відповідь Богові – це перший крок до того, щоби бути щасливими та ощасливити багатьох людей.

Дорогі юнаки й дівчати, не бійтеся кожен увійти до глибини свого нутра й запитувати Бога: чого ти хочеш від мене? Дозвольте, аби Господь до вас промовив, і побачите, що ваше життя переміниться та наповниться радістю.

Перед уже близьким Всесвітнім днем молоді в Панамі заохочую вас підготуватися, беручи участь в усіх ініціативах, призначених для цього. Це допоможе в дорозі до мети. Нехай же в цьому паломництві вас супроводить Пречиста Діва Марія, а Її приклад спонукає бути сміливими й великодушними у відповіді.

Гарної подорожі до Панами! І, будь ласка, не забувайте молитися за мене. До скорої зустрічі.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий