Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Мелітополі освятили новозбудований храм
09:22 Вівторок 0 294
15-05-2018, 09:22

У Мелітополі освятили новозбудований храм

У суботу, 12 травня 2018 року, ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM консекрував у Мелітополі Запорізької області парафіяльний храм Успіння Пресвятої Діви Марії та святого архангела Михаїла, спорудженний зусиллями настоятеля отця Адама Гонсьора CSMA за проектом архітектора А. Шарія. Будівництво тривало з 2007 року. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

У Месі взяли участь єпископ-емерит Мар’ян Бучек, генеральний настоятель ордену святого архангела Михаїла отець Даріуш Вільк CSMA, священики цього згромадження та священики дієцезії. Присутні були також Генеральний Консул РП в Харкові Януш Яблонський і консул Ян Ждановський, представники місцевої влади на чолі з заступницею міського голови Іриною Рудаковою, члени Міжконфесійної ради церков, Товариства польської культури «Полонія» та гості з інших парафій дієцезії.

Свідоцтво про консекрацію було підписане присутніми пастирями й закладене у стіну храму (другий екземпляр зберігатиметься в настоятеля).

2006 року було ухвалено постанову про виділення земельної ділянки й затверджено проект будівництва храму. 2007 року розпочалося спорудження. У липні 2009 року почали класти фундамент, який 10 жовтня того року освятив єпископ Мар'ян Бучек. Будівництво храму через брак коштів просувалося повільно, а з початком військових дій на сході України взагалі припинилося. І лише минулого року було відновлено будівельні роботи.

За темою:

Консекрація храму святого Власа в Андрушівці
Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині
Консекрація сестри Ріти з абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Житомирі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.