Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистості введення реліквій святого Йоана Павла ІІ у Крушеві (Польща)
16:47 Понеділок 0 429
23-04-2018, 16:47

Урочистості введення реліквій святого Йоана Павла ІІ у Крушеві (Польща)

У суботу, 21 квітня, парафія святого Войцеха в польському Крушеві отримала реліквії святого Йоана Павла ІІ. Їх до парафіяльного храму впровадив голова Конференції римсько-католицьких єпископів України Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Урочистість введення реліквій святого Йоана Павла ІІ до храму святого Войцеха відбулася під час Меси. У процесії архієпископ приніс релікварій до вівтаря, а далі передав його настоятелеві парафії отцю Єжи Ранке. 

У проповіді архієпископ Мокшицький розповів, ілюструючи численними прикладами, про майже невпинне перебування Йоана Павла ІІ в молитві. За цієї поставою найближче оточення святого Папи спостерігало щодня і в різних ситуаціях.

Після Меси вірні могли вшанувати мощі й мали нагоду придбати книжку-свідчення архієпископа про життя поруч зі святим Йоаном Павлом ІІ і Бенедиктом XVI.

Фото: Павел Смочкєвіч


За темою:

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Месу на спомин св. Йоана Павла ІІ у Валбжиху
Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Вроцлавську архідієцезію
Архієпископ Мечислав Мокшицький здійснив пастирський візит до Франції

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:10 Четвер 0 94 Екуменічний Молебень за єдність християн у Львові 22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова.