Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Вроцлавську архідієцезію
14:13 Вівторок 0 133
10-04-2018, 14:13

Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Вроцлавську архідієцезію

У неділю й понеділок, 8–9 квітня, архієпсикоп Мечислав Мокшицький перебував із душпастирським візитом у Вроцлавській архідієцезії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з місцевим Митрополитом архієпископом Юзефом Купним і передав реліквії святого Йоана Павла ІІ для трьох парафій: святої Анни у Шевцах, Відкупителя у Вроцлаві та святого архангела Михаїла у Вроцлаві-Мухоборі Вєлькому.

За темою:


Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії святого Йоана Павла ІІ парафії Відкупителя у Вроцлаві
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії святого Йоана Павла ІІ парафії в Заршині (Польща)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.