Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з братом Бенуа й волонтерами Тезе
16:01 Понеділок 0 165
5-03-2018, 16:01

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з братом Бенуа й волонтерами Тезе

У четвер, 1 березня 2018 року, архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з братом Бенуа й волонтерами Тезе, які організовують регіональну зустріч молоді Тезе, що відбудеться 27 квітня – 1 травня у Львові.
Як повідомляє Львівська архідієцезія, архієпископ запросив брата Бенуа особисто повідомити єпископам про цю подію на засіданні Конференції єпископів 5–7 березня у Брюховичах.

Брат Бенуа запросив архієпископа Мечислава на відкриття зустрічі в суботу, 28 квітня, о 10:00 на СКА (Клепарівська, 39А), де буде також присутній архієпископ Філарет і греко-католицький єпископ.

За темою:

Молитва з братом Жаном Даніелем у Рясному
Послання архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, до спільноти Тезе – братові Алоїзу
Архієпископ Мечислав Мокшицький запросив отців лазаристів повернутися до Львова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.