Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи з приводу автобусної аварії в Болгарії
12:01 Четвер 0 108
25-11-2021, 12:01

Співчуття Папи з приводу автобусної аварії в Болгарії

Папа Франциск висловив співчуття у зв’язку із аварією македонського автобуса, що сталась поблизу столиці Болгарії, в якій загинуло майже 50 людей.
Про це пише Vatican News.

«Глибоко засмучений звісткою про втрату життя та травми, спричинені смертельною автобусною аварією в Болгарії, Папа Франциск висловлює щиру солідарність з усіма постраждалими від цієї трагедії», – йдеться в телеграмі, яку від імені Святішого Отця кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Апостольського Престолу, надіслав Президентові Республіки Північної Македонія Стево Пенаровському.

Згадуючи, зокрема, загиблих дітей, Папа ввіряє душі померлих милосердю Всевишнього та запевняє скорботні сім’ї й поранених у своїх молитвах, призиваючи Боже благословення як запоруку розради та миру.

В Болгарії в ніч з 22 на 23 листопада 2021 року на шосе приблизно в 40 кілометрах на південь від столиці Софії сталась смертельна аварія автобуса, що прямував з Туреччини до Північної Македонії. В ДТП, найгіршій в Європі за останні роки, загинуло 46 осіб, серед яких 12 дітей. Семеро пасажирів вижили з важкими опіками. Більшість із жертв з Північної Македонії, є також один бельгієць і серб. 


Новини з Ватикану 14:01 Вівторок 0 107 «I am Church»: ватиканська кампанія на підтримку людей з інвалідністю У Ватикані відбулася презентація Послання Папи Франциска на Міжнародний день людей з інвалідністю, під час якої представлено спеціальну ініціативу Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя.