Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи з приводу трагічної події в штаті Вінсконсін (США)
11:01 Середа 0 150
24-11-2021, 11:01

Співчуття Папи з приводу трагічної події в штаті Вінсконсін (США)

У телеграмі на ім’я архієпископа Мілуокі, що у штаті Вінсконсін, Папа Франциск висловив співчуття з приводу трагічної події, в якій загинуло п’ять осіб.
Про це пише Vatican News.

Папа Франциск висловив співчуття постраждалим у трагічній події, що трапилася в неділю, 21 листопада 2021 року, в США, коли в передмісті Мілуокі, що у штаті Вінсконсін, водій автомобілю в’їхав у різдвяний парад, внаслідок чого загинуло п’ять людей, а понад 40 осіб отримали поранення.

В телеграмі, підписаній Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, на ім’я місцевого архієпископа Джерома Е. Лістецькі, Святіший Отець запевнив місцеву спільноту у своїй духовній близькості та молитвах. Ввіряючи душі загиблих милосердю Всемогутнього Бога, Папа «випрошує божественних дарів зцілення та розради для поранених і тих, що переживають жалобу». Наприкінці телеграми зазначається, що Єпископ Риму приєднується до молитов за те, щоб Господь «дарував усім духовну силу, яка перемагає насильство і перемагає зло добром».
Новини з Ватикану 14:01 Вівторок 0 107 «I am Church»: ватиканська кампанія на підтримку людей з інвалідністю У Ватикані відбулася презентація Послання Папи Франциска на Міжнародний день людей з інвалідністю, під час якої представлено спеціальну ініціативу Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.