Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
13:00 Середа 0 138
24-11-2021, 13:00

Плекати подружню любов

19-21 листопада 2021 року в осередку «Карітас-Олександрівка», в мальовничому місці на Житомирщині, відбувся тренінг для подружніх пар на тему: «Кохаю Тебе таким, який Ти є».
У тренінгу взяли участь 8 подружніх пар з різних місць – Києва, Борисполя, Яготина, Бердичева, Коростеня та Новоград-Волинського району. Подружні пари мали можливість відновити свої відносини з Богом та між собою. Ведучими тренінгу були о. Руслан Михалків та с. Анна Кліпацька SCM, повідомляє сторінка сестер гонораток.


Сьогодні потрібно особливо дбати про розвиток подружньої любові, щоб зберегти її та бути знаком вірності любові Бога до нас на землі. Це непросте завдання, тому Церква проводить реколекції, зустрічі, тренінги для подружніх пар.


Про плоди таких зустрічей розповідає подружжя, яке вже не перший раз бере участь у таких тренінгах: «Іноді настає така мить, коли хочеться призупинитися, зробити паузу, і подивитися на своє життя, на спільне життя своєї родини. Нашому подружжю в цьому допомагають реколекції. З 2018 року ми відвідуємо тренінги для подружніх пар, які проводить с. Анна Кліпацька SCM, на території Центру «Карітас-Олександрівка». Ці тренінги дають можливість придивитися один до одного з іншого боку, побачити себе очима другої половинки. Більше спілкування створює можливість відновлення відкритості та довіри в подружжі, а також з’ясувати, що заважає нам любити по-справжньому. А головне – усвідомити те, що над нами є Бог, Котрий завжди піклується про наше подружжя і допомагає бути одним цілим».


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.