Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «На серці стало так радісно». Перше Причастя на Житомирщині
15:00 Понеділок 0 509
24-05-2021, 15:00

«На серці стало так радісно». Перше Причастя на Житомирщині

23 травня, в урочистість Зіслання Святого Духа, у парафіях св. Марка в Бердичеві, Осикова і Гришковець відбулося Перше Святе Причастя дітей.
Дуже зворушливим був день покаяння, коли діти та батьки, родичі змогли прийняти Боже Милосердя і з радістю вертатися додому, знаючи, що наступного дня приймуть Ісуса.


На початку Літургії настоятель о. Андрій Ковалевський привітав дітей та їхніх батьків з цим прекрасним днем, адже Причастя дітей це свято для цілої родини. На урочистість приїхало багато гостей, хрещених батьків дітей. Отець Андрій під час проповіді дякував батькам за таких гарних дітей, що серед світу змогли зберегти серця для Ісуса. Підкреслив, що Дух Святий чудово діє і ми можемо це побачити через наших «білих» дітей. Із запаленими свічками і радістю в серці, молоді християни приступали до таїнства Євхаристії. Бог сьогодні прийшов до сімей через таїнство Євхаристії.


Діти після Святого Причастя давали свідчення, що на серці стало так радісно. Один хлопець говорив, що має таке велике прагнення кричати, що Ісус живий і нас любить.


Наш парафіяльний тиждень буде білим, тому що діти приходитимуть на Святу Месу в білому одязі і приймати Тіло і Кров Ісуса Христа під видом хліба та вина. Радійте християни і люди доброї волі, ось тринадцять сердець прийняло Ісуса. Боже будь прославлений! Алілуя!

Сестра Марієтта Мікса CDC
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.