Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа відсвяткує Неділю Божого Милосердя в центрі цієї набожності в Римі
17:51 Четвер 0 234
8-04-2021, 17:51

Папа відсвяткує Неділю Божого Милосердя в центрі цієї набожності в Римі

По завершенні Святої Меси в храмі Святого Духа також відбудеться молитва «Царице Неба».
Про це повідомляє Vatican News.

Згідно з рішенням святого Папи Йоана Павла ІІ, в неділю після Пасхи відзначається свято Божого Милосердя. Як і минулого, також і цього року Папа Франциск з цієї нагоди відвідає осередок набожності до Божого Милосердя у Вічному Місті – розташований поблизу Ватикану храм Святого Духа.

Як повідомив Ватиканський прес-центр, у неділю, 11 квітня, Святіший Отець відслужить там Святу Месу. Богослужіння матиме приватний характер і передбачає невелику кількість учасників. Наприкінці саме звідтіля він також очолить молитву «Царице Неба».

Минулого року, в період суворого карантину в Італії, Папа Франциск вперше відслужив Святу Месу в цьому храмі. Святий Йоан Павло ІІ відслужив Святу Месу у ньому 23 квітня 1995 року, через рік після того, як кардинал Камілло Руїні, Вікарій для Римської дієцезії, створив тут осередок набожності до Божого Милосердя. Наприкінці богослужіння Йоан Павло ІІ посвятив образ «Ісуса милосердного», який зберігається у храмі. Через 5 років, 30 квітня 2000 року, цей же Папа встановив свято Божого Милосердя, про яке Ісус просив у об’явленнях святій Фаустині Ковальській, яка того самого дня була канонізована. В лютому відзначалося 100-річчя цих об’явлень.
Новини з Ватикану 17:01 Понеділок 0 120 Папа призначив Апостольського Візитатора до Меджуґор’є Вислужений ватиканський дипломат архієпископ Каваллі замінить польського архієпископа Генріка Госера, який помер минулого серпня. Йдеться про призначення виключно душпастирського характеру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.