Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Посилення кадрового потенціалу Папської Швейцарської Гвардії
13:01 Вівторок 0 196
8-12-2020, 13:01

Посилення кадрового потенціалу Папської Швейцарської Гвардії

Завершується внутрішня реорганізація гвардії з метою пристосування до нових обставин служби.
Про це пише Vatican News.

Прес-служба Папської Швейцарської Гвардії поширила повідомлення про те, що в неділю, 6 грудня 2020 року застосовуючи положення про реформу корпусу, отримали підвищення 18 військовослужбовців. Потреба в цьому продиктована необхідністю завершити реформу, започатковану 2018 року. Таким чином, отримали підвищення 3 лейтенанти, 3 сержанти, 4 капрали та 8 віце-капралів. Всі вони належать до діючих 122 гвардійців.

В рамках реформи, необхідної для належного реагування на сучасні вимоги несення служби, Папа Франциск 29 квітня 2018 року авторизував збільшення кількості особового складу із 110 до 135 чоловіків, відкриваючи також нові можливості для кадрового просування в корпусі. Відповідно, у грудні 2018 року відбулися перші підвищення в рамках реформи. Водночас, зростає кількість гвардійців, а після недільного підвищення зайняті всі передбачені керівні посади.

З прибуттям у січні наступного року чергової групи новобранців, найменша в світі армія досягне передбачену діючим законодавством штатну чисельність 135 військовослужбовців.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.