Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту: Байдужість – недопустима
10:14 Понеділок 0 66
27-01-2020, 10:14

Папа з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту: Байдужість – недопустима

Під час недільної зустрічі з вірними Глава Католицької Церкви закликав до молитви й зосередження в річницю звільнення концтабору Аушвіц.
Про це повідомляє Vatican News

“Завтра припадатиме 75-та річниця звільнення концтабору Аушвіц-Біркенау, що є символом Шоа. Перед обличчям цієї величезної трагедії, цієї жорстокості, недопустима байдужість, обов’язковою, натомість, є пам’ять. Завтра всі ми запрошені до хвилини молитви й зосередження, повторюючи кожен у своєму серці: ніколи більше! Ніколи більше!”

Із таким закликом Папа Франциск звернувся до паломників і прочан, які в неділю, 26 січня 2020 р., зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на молитву «Ангел Господній», а також до всіх, хто єднався з ними через засоби суспільних комунікацій.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 17:31 П'ятниця 0 218 Біль та близькість Святішого Отця з приводу насильства у Німеччині Понтифік через Державного Секретаря кардинала П’єтро Пароліна надіслав телеграму співчуття членам родин загиблих у жахливому акті насильства, який трапився ввечері 19 лютого 2020 року у німецькому місті Ганау.