Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя Божого Слова в Бердичеві
11:06 Понеділок 0 115
27-01-2020, 11:06

Неділя Божого Слова в Бердичеві

Вперше відповідно до заохочення Папи Франциска ми відзначили в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві Неділю Божого Слова – 26 січня.
Про це повідомляє Київсько-Житомирської дієцезія.


Напередодні, у суботу, більше 20 дітей взяло участь у біблійному таборі, який провела молодь з організації «Християнський Освітній Простір». Діти в радісній атмосфері дізнавалися про таємниці біблійного запису і заглиблювалися в прекрасні описи створіння світу. Через творче завдання, наприклад, створення біблійного коміксу, запам’ятовували цілі історії з книги Буття.


У неділю головним жестом, через який хотіли виразити любов до Слова Божого, стало ділення цим Словом у групах. На закінчення кожної служби всі прихожани отримали «шматочок хліба», а саме, цитату з Біблії.


У групах (приблизно по 10 осіб) цими «шматочками» ділилися присутні, зачитуючи їх і роздумуючи над ними. Кожну групку очолював аніматор – особа, яка має досвід ділення Словом Божим у спільнотах парафії, таких, як «Спільнота віднови у Святому Дусі», «Виноградна Лоза», «Легіон Марії», «Подружні Зустрічі», Рух «Світло-Життя». Через знак ділення Словом Божим ми могли відчути себе як цей народ,  який зголоднів і слухав Ісуса, якому Він звелів посідати в невеликих спільнотах на траву, щоб чудесно обдарувати їх розмноженим хлібом.


Як чудово звучить у великому залі шум голосів, які висловлюють Слово Боже! Надіємось, що цього Слова буде більше на наших устах і в серці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий