Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Києві готуються до відзначення ІІІ Всесвітнього дня бідних
10:17 Середа 0 145
6-11-2019, 10:17

В Києві готуються до відзначення ІІІ Всесвітнього дня бідних

В неділю, 17 листопада втретє відзначається Всесвітній день бідних. В цей день Спільнота святого Егідія організовую святкування в Інституті св. Томи Аквінського для 150 бідних друзів: літніх людей, людей без дому, людей з інвалідністю. До організації свята запрошені всі бажаючі.
Цього року для свята Папа Франциск вибрав слова Псалма 9: «Не пропаде навік надія вбогих».  У своєму посланні до Дня бідних він звертається до тих, хто допомагає бідним: «Убогі, насамперед, потребують Бога, Його любові, яку вчиняють видимою святі люди, що живуть поруч з ними, які в простоті свого життя виражають і виявляють силу християнської любові». Єпископ Риму закликає «усі християнські спільноти та всіх тих, хто відчуває необхідність нести надію та підтримку убогим бідним», докладати зусиль для того, аби цьогорічний Всесвітній день бідного зміцнював бажання плідно трудитися, щоб ніхто не почувався позбавленим близькості та солідарності».

В День бідних відбудеться урочиста молитва, яку очолить єпископ Олександр Язловецький і святкова трапеза для 150 бідних. Спільнота святого Егідія запрошує всіх бажаючих приєднатись до свята і допомогти в його організації.

Зараз в Києві триває підготовка до Дня бідних. В соціальних мережах набирає популярності #каваchallenge запущений на підтримку свята – простий спосіб заявити про свою солідарність з бідними і пригостити їх обідом. Багато людей роблять фото з кавою і пригощають бідних обідом. Також для організації урочистої відкрита реєстрація помічників, що в неділю 17 листопада зможуть своєю працею допомогти на обіді.
 
Інформація коротко.
Дата: 17 листопада, неділя, 12.00
Місце: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, вул. Деревлянська, 13 (ст. м. “Лук’янівська” або “Дорогожичі”)
Пожертва на святкове меню: 200 грн на карту Приват 5363 5423 0897 1283 Л.Ю.Г.
Організаційна зустріч для помічників: 15 листопада, п’ятниця, 19.00, Дім Sant’Egidio, вул. Хрещатик 15, оф.51 (Пасаж)

Рестраційна форма для помічників
Більше інформації в події на Facebook

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий