Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст і нічне чування у Браїлові на Вінничині
14:25 Середа 0 171
8-08-2018, 14:25

Відпуст і нічне чування у Браїлові на Вінничині

6 серпня 2018 року Преображення Господнє як парафіяльний відпуст святкували у храмі Пресвятої Трійці (санктуарії Ісуса Назарянського) у Браїлові на Вінничині. Урочисту Службу Божу очолив настоятель парафії блаженного Якова Стрепи у Старому Скалаті на Тернопільшині отець Петро Малий, який саме святкував двадцятип'ятиріччя священства.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

А о 5-й годині вечора в санктуарії розпочалося XVI Дієцезіальне нічне чування на тему «Величає душа моя Господа», яке завершилося наступного дня о 6-й ранку обрядом помазання очей єлеєм на честь святого Каетана. Разом із місцевими вірянами та паломниками з інших парафій молився й ординарій Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський OFM.


Фото - з Фейсбук-сторінки Яни Кулик

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:35 П'ятниця 0 284 Враження від Дієцезіального дня молоді в Одесі З 10 до 12 серпня 2018 року в Одесі тривав Дієцезіальний день молоді. Узяти в ньому участь зголосилися молоді люди не тільки з міст і сіл Одесько-Сімферопольської дієцезії, а й із Києва, Хмельницького, Вінниці, Жмеринки тощо. Три дні молодь разом із духовними особами роздумувала про тему зустрічі: «Час збирати каміння».