Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Надходить І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств
12:02 Вівторок 0 310
5-06-2018, 12:02

Надходить І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств

У рамках ІІ Тижня виховання у Львові з 8 по 10 червня відбуватиметься І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств. У заході братимуть участь дієцезіальні та єпархіальні душпастирі, представники молодіжних рухів Римсько-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні, серед яких рух «Світло–Життя», «Оазис», Домініканське душпастирство молоді, Францисканська молодь, Салезіанська молодь, Організація українських скаутів та ін.  Загалом очікують на присутність майже сотні учасників.

Гості зустрічі обговорюватимуть погляди, орієнтири, цінності, місце віри та Церкви в житті української молоді, ефективні методи роботи з молодим поколінням. Результати панельних дискусій і праці в групах будуть узагальнені в підсумковому документі. На форум також  завітають Блаженніший Святослав, глава Української Греко-Католицької Церкви, та єпископ Едвард Кава, єпископ-помічник Львівської архідієцезії.

8 червня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького, де відбуватиметься більшість пунктів програми, запланована Молитва Тезе, на яку запрошені всі охочі мешканці та гості Львова. А в суботу, 9 червня, буде виступ гурту філософської музики «SofiBand».

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ

За темою:
Статистика участі молоді України в душпастирських ініціативах Римсько-Католицької Церкви
Перша всеукраїнська зустріч молодіжних лідерів та душпастирств Католицьких Церков східного й західного обрядів відбудеться у Львові
З 2 по 8 червня в Римсько-Католицькій Церкві України відбудеться ІІ Тиждень виховання

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий