Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Києві відбудеться зустріч із с. Емануель з Меджуґор'є
13:00 Понеділок 0 428
5-10-2020, 13:00

У Києві відбудеться зустріч із с. Емануель з Меджуґор'є

Запрошуємо на зустріч, що відбудеться 10 жовтня у київському храмі св. Олексаднра о 15:00. 
Сестра Еммануель - відома французька римсько-католицька монахиня і письменниця зі спільноти Блаженств. Вона працювала в Ізраїлі та Франції, а зараз проживає у Меджуґор'є (Боснія і Герцоговина). Через свої численні книги, які перекладені багатьма мовами світу, аудіозаписи та участь у численних передачах на телебаченні вона поширює послання Марії.

Історія навернення та зустрічі з Ісусом сестри Еммануель вражає. Під час навчання ушколі дівчина почала захоплюватись окультизмом та астрологією. Поступово її серце наповнювали страх, розпач та думки про самогубство. Шукаючи порятунку дівчина прийшла на зустріч молитовної групи. Ось як вона сама описує той досвід: «Це була зустріч з Ісусом. Не йдеться про те, що я мала якесь видіння, але побачила це в душі, побачила Його, Який зійшов до мого пекла, беручи на себе всі мої тернини, аби вирвати мене з того пекла. У певному значенні зайняв моє місце, аби мене спасти. Це була неймовірна зустріч із моїм Спасителем».
  
Зображення: профіль Facebook Sister Emmanuel Maillard
Оголошення 15:02 Субота 0 176 Рорати зі святим Зигмундом Гораздовським 2020 рік – це рік 100-літнього Ювілею з дня смерті святого Зигмунда Гораздовського, священика, який жив, працював і осягнув славу Святих у Львові. З цієї нагоди Сестри Згромадження Святого Йосифа, яке заснував святий Зигмунд, приготували пропозиції на Рорати 2020 року, темою яких стали слова святого: «Пам’ятай, що небо є твоєю вічною Вітчизною».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.