Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Економіка Франциска»: зустріч відбудеться у віртуальний спосіб
11:07 Субота 0 207
5-09-2020, 11:07

«Економіка Франциска»: зустріч відбудеться у віртуальний спосіб

Організатори підтвердили дати проведення зустрічі Святішого Отця з молодими економістами, що мала відбутися в березні та була перенесена на листопад. Беручи до уваги ситуацію, що склалася, вона відбуватиметься у форматі відеоконференції.
Про це повідомляє Vatican News.

Коли у травні 2019 року Папа Франциск запросив молодих економістів і підприємців з усього світу на зустріч «Economy of Francesco», що мала відбутися 26-28 березня 2020 року на батьківщині святого Франциска з метою дати імпульс процесові глобальних змін на користь нової економічної моделі, яка підтримує життя, ніхто не міг передбачити, що на заваді її проведення стане пандемія. На початку березня Організаційний комітет зустрічі повідомив, що захід, на який зареєструвалося понад 2 тисячі молодих фахівців з 115 країн світу, перенесено на листопада 2020 року.

В п’ятницю, 4 вересня, організатори підтвердили, що зустріч таки відбудеться в днях 19-21 листопада 2020, але беручи до уваги ситуацію в сфері охорони здоров’я, вирішено, що вона повністю відбуватиметься онлайн, з прямими включеннями й потоковими трансляціями між усіма зареєстрованими учасниками та доповідачами. Підтверджено також «віртуальну» участь Папи Франциска.

Натомість, восени 2021 року планується провести наступну таку зустріч, вже реальну на батьківщині святого Франциска в Ассізі, якщо санітарні умови сприятимуть участі всіх.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 105 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.