Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Секретаря Конгрегації Східних Церков
09:07 Середа 0 133
26-02-2020, 09:07

Папа призначив Секретаря Конгрегації Східних Церков

Ним став Преосвященний Джорджіо Деметріо Ґалларо, дотеперішній єпископ ординарій дієцезії П’яна-дельї-Албанезі Італо-Албанської Греко-Католицької Церкви.
Про це пише Vatican News.

У вівторок 25 лютого 2020 року Ватиканський прес-центр повідомив про те, що Папа Франциск призначив нового Секретаря Конгрегації Східних Церков – Владику Джоржіо Деметріо Ґалларо, що дотепер очолював дієцезію П’яна-дельї-Албанезі в Сицилії Італо-Албанської Греко-Католицької Церкви, надавши йому архієпископську гідність. Він був також радником Конгрегації Східних Церков.

Він народився в 1948 року в містечку Поццало на Сицилії. Рукоположення у священики отримав в 1972 року в США, де потім займався душпастирською діяльністю в різних парафіях східних Католицьких Церков.та викладав канонічне право. 31 березня 2015 року Папа Франциск призначив його єпископом і ординарієм дієцезії П'яно-дегльї Албанезі на Сицилії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:21 Середа 0 126 Папа: Ми не самотні у випробуваннях, довірмося Ісусові Вітаючись із вірними в різних куточках світу, що брали участь в загальній аудієнції через засоби комунікації, Святіший Отець заохотив плідно пережити час приготування до вже недалекої Пасхи, просячи заступництва святого Йоана Павла ІІ, який 15 років тому відійшов до вічності.