Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Суд в США дозволив християнському фотографу відмовити у послугах фотозйомки одностатевого весілля
10:55 Вівторок 0 45
8-08-2017, 10:55

Суд в США дозволив християнському фотографу відмовити у послугах фотозйомки одностатевого весілля

Окружний суд штату Вісконсин минулого тижня постановив, що християнка-фотограф може посилатись на свою віру і відмовити проводити фотозйомку одностатевого «весілля».
Основною причиною для такої постанови стало те, що офіс її бізнесу не має вітрини.
Суд зазначив, що її онлайн-бізнес не буде підлягати судовому переслідуванню за законом Дейна, що забороняє «дискримінацію» на основі «сексуальної орієнтації».
Євангельська християнка Емі Лоусон, котра називає себе «фотографом портретів і весіль з Медісона із прагненням розповідати візуальні історії, що прославляють Бога», одного разу запустила публічну рекламу, в якій заявила, що не буде робити фото, що поширюють гомосексуальні «подружжя» (аборти чи расизм).
В березні «Альянс на захист свободи» подав скаргу на п. Лоусон за порушення законів м. Медісон щодо «сексуальної орієнтації» в «громадських місцях» з метою, щоб її оштрафували у випадку, якщо вона продовжуватиме говорити своїм потенційним клієнтам, що не поширюватиме одностатеві «подружжя», інформує LifeSiteNews.
На судовому засідання, що відбулося минулого  тижня у вівторок, місцевий Окружний суд оголосив, що п. Лоусон і її бізнес не підлягають законам штату і держави «про сексуальну орієнтацію», що стосуються «громадських приміщень», оскільки вона не має фізичної вітрини.
Джерело - Католицький оглядач

По темі:
Урядовці США раз на тиждень збираються, щоб вивчати Біблію
Американські єзуїти повертають землі індіанців
Чи буде адміністрація Дональда Трампа поліпшувати відносини з Ватиканом? Ситуація з посольством США при Святому Престолі як дзеркало стану справ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:47 Четвер 0 55 19 листопада відзначатиметься перший в історії Всесвітній день бідних
19 листопада відзначатиметься перший в історії Всесвітній день бідних. Цей день встановив Папа Франциск на закінчення Ювілею Милосердя, і він покликаний нагадати всій християнській спільноті про борг допомоги бідним і нужденним, людську гідність яких зневажають.