Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято у Феодосії в Криму
11:10 П'ятниця 0 98
9-11-2018, 11:10

Храмове свято у Феодосії в Криму

У суботу, 3 листопада 2018 року, у парафіяльній каплиці Всіх Святих у Феодосії в Криму, де служить брат Леон Метельский OFM, урочисту Месу на честь храмового свята очолив єпископ Яцек Пиль OMI, а проповідь виголосив настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Ялті отець Матвій Русецький OP. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Присутні були, окрім місцевих вірних, також настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Сімферополі отець Даниїл Мислєнцев, його вікарій отець Віктор Погребной із сімферопольськими вірянами, настоятель парафії святого Климентія в Севастополі отець Леон Ткачук MIC із вірними й настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Керчі отець Казимир Томасик.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.