Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з очільниками фонду Конференції католицьких єпископів США
09:29 Четвер 0 202
28-06-2018, 09:29

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з очільниками фонду Конференції католицьких єпископів США

Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький зустрівся з керівництвом Фонду допомоги церкві в Центральній і Східній Європі при Конференції католицьких єпископів США, зокрема з особами, відповідальними за реалізацію проектів в Україні: Владикою Джоном Майклом Ботіном і пані Тетяною Ставничою.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Пані Тетяна Ставнича – директорка Фонду допомоги церкві в Центральній і Східній Європі; Владика Джон Майкл Ботін – член Священного Синоду Румунської Греко‑Католицької Церкви. Митрополит Львівський обговорив із ними співпрацю щодо відновлення церков у Львівській архідієцезії за підтримки фонду. Перш за все він подякував за вже втілені проекти й добру співпрацю, за тривалу підтримку нашої Церкви, за допомогу й реалізацію освітньо-виховних проектів для молоді, а також висловив сподівання на майбутню підтримку.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.