Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з очільниками фонду Конференції католицьких єпископів США
09:29 Четвер 0 399
28-06-2018, 09:29

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з очільниками фонду Конференції католицьких єпископів США

Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький зустрівся з керівництвом Фонду допомоги церкві в Центральній і Східній Європі при Конференції католицьких єпископів США, зокрема з особами, відповідальними за реалізацію проектів в Україні: Владикою Джоном Майклом Ботіном і пані Тетяною Ставничою.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Пані Тетяна Ставнича – директорка Фонду допомоги церкві в Центральній і Східній Європі; Владика Джон Майкл Ботін – член Священного Синоду Румунської Греко‑Католицької Церкви. Митрополит Львівський обговорив із ними співпрацю щодо відновлення церков у Львівській архідієцезії за підтримки фонду. Перш за все він подякував за вже втілені проекти й добру співпрацю, за тривалу підтримку нашої Церкви, за допомогу й реалізацію освітньо-виховних проектів для молоді, а також висловив сподівання на майбутню підтримку.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:49 Середа 0 84 Меса мира в митрополичій базиліці у Львові 16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії. Як і щороку, священики з’їхалися до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Месу мира.