Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Таїнство Хрещення в Піонерському Донецької області
09:24 Субота 0 215
30-06-2018, 09:24

Таїнство Хрещення в Піонерському Донецької області

27 червня в селі Піонерське переживали велику радість: п’ятеро дітей, мешканців прифронтової зони, приступили до Таїнства Хрещення. 
До урочистої Літургії, під час якої було звершено таїнство, приєдналися діти з християнського табору й парафіяни, які розділили радість хрещення та прикрасили Месу співом.

Урочистість закінчилася святковим смачним обідом. Охрещені стали дітьми Божими, й обов’язків виховувати їх у вірі додалося не тільки їхнім рідним батькам, а й хрещеним, якими стали служителі Християнської служби порятунку. 

Про це повідомляє Володимир Завадський.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).