Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Вітаємо Його Високопреосвященство Мечислава Мокшицького з Днем народження
10:28 Четвер 0 487
29-03-2018, 10:28

Вітаємо Його Високопреосвященство Мечислава Мокшицького з Днем народження

29 березня святкує День народження архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський.
Вітаємо Митрополита з цим благословенним днем. Дякуючи Богові за служіння архієпископа, заносимо до Господа через руки Пресвятої Діви Марії молитви про світло для Його Високопреосвященства в розпізнанні Істини у складних ситуаціях і про міцне здоров'я душі й тіла. Многая літа!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.