Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск зустрінеться з молоддю «Scholas Ocurrentes»
14:01 Четвер 0 108
25-11-2021, 14:01

Папа Франциск зустрінеться з молоддю «Scholas Ocurrentes»

Вплив пандемії на молодь – це одна з тем Міжнародної зустрічі молоді, що відбувається в Римі з ініціативи Папської фундації «Scholas Ocurrentes». У четвер, 25 листопада, Папа Франциск зустрінеться з учасниками цього заходу.
Про це пише Vatican News.

Від 23 до 25 листопада 2021 року, в Папській міжнародній колегії «Maria Mater Ecclesiae» в Римі відбувається Міжнародна зустріч молоді, організована Папською фундацією «Scholas Ocurrentes» та Міністерством освіти Італії. Організація «Scholas Ocurrentes» присутня в 190 країнах світу, вона об’єднує освітні реалії різних культур і релігій, а в її витоків лежить ініціатива Папи Франциска.

Понад 50 учасників з різних країн світу зібралися в Римі для того, аби поділитися своїм власним досвідом та досвідом своїх спільнот, пережитим в час пандемії. Вони обговорюють проблеми та труднощі, а також нові можливості, які з’явилися в цій новій для всіх ситуації. В останній день цього заходу, у четвер, 25 листопада, пополудні молодь матиме можливість розповісти про підсумки своєї зустрічі Папі Франциску. Вони також представлять Святішому Отцеві новий проект, що черпає натхнення з енцикліки Fratelli tutti.  
Новини з Ватикану 14:01 Вівторок 0 107 «I am Church»: ватиканська кампанія на підтримку людей з інвалідністю У Ватикані відбулася презентація Послання Папи Франциска на Міжнародний день людей з інвалідністю, під час якої представлено спеціальну ініціативу Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя.