Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Івано-Франківську освятили пам’ятник Йоану Павлу ІІ
18:30 Вівторок 0 181
23-11-2021, 18:30

В Івано-Франківську освятили пам’ятник Йоану Павлу ІІ

21 листопада 2021 року в день храмового свята в парафії Ісуса Христа Царя Всесвіту архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, освятив пам’ятник св. Йоану Павлу ІІ.

Ця урочистість зібрала духовенство і богопосвячених осіб, представників влади державного і місцевого рівнів на чолі з Оксаною Савчук, депутатом Верховної Ради України, міським головою Русланом Марцінківим, а також численних вірян.


Пам’ятник встановлено на території храму з ініціативи Митрополита, а фундатором зображення святого Папи є подружжя Люцини і Станіслава Зазуль. Вони були присутні на цій урочистості. Ця подіє є доповненням культу св. Йоана Павла ІІ, який розвивається в парафії завдяки реліквіям святого.


Багато парафіян згадують зустріч із Папою у Львові двадцятирічної давності, а від сьогодні й цей пам’ятник нагадуватиме ті величні миті життя, пов’язані з перебуванням Понтифіка в Україні.


Нехай особа св. Йоана Павла ІІ, Його вчення та особистий приклад віри заохочує нас слідувати дорогою святості, на зустріч із Христом — Царем Всесвіту і наших сердець.


Джерело: CREDO
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.