Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фестиваль колядок у Бердичеві

Фестиваль колядок у Бердичеві

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбувся четвертий традиційний парафіяльний фестиваль колядок.

На початку фестивалю всіх учасників та глядачів привітав настоятель парафії отець Павло Ферко OCD. Отець подякував усім, хто долучився до організації фестивалю й побажав учасникам доброго та радісного виконання колядок.


На жаль, через карантинні обмеження не всі охочі змогли прийти до храму, тому також була здійснена трансляція концерту на сторінці у Фейсбуці.


Діти з парафії виконували як традиційні, так і сучасні колядки й щедрівки українською та польською мовами. Деякими учасниками фестивалю також були виконані колядки у супроводі музичних інструментів.


«Різдвяний фестиваль у нашому храмі відбувся майже на закінчення періоду співу колядок. Під керівництвом сестри Ольги Мерецької CST, нашої органістки, діти підготували прекрасний концерт. Під час концерту, ми мали змогу почути багато колядок, які були виконані переважно юними солістами у супроводі гітар й фортепіано. Були також й інструментальні виступи. Так, колядка «Тиха ніч» була прекрасно зіграна на фортепіано, а мелодія популярної англомовної пісеньки «Jingle bells» - на флейті. Завжди багато радості вносять своїм виступом й міністранти парафії. Цього року вони нас також не розчарували, виконавши без жодних комплексів колядку «Бог ся рождає». Скільки радості відчувається, коли бачимо дитину, яка вивчила так багато куплетів колядки. Можна зрозуміти, що це результат й певні плоди з спільного колядування у сім’ї. Саме цей звичай - спільного співу у наших сім’ях хочемо підтримати, організовуючи наш фестиваль» - розповів отець Рафаїл Мишковський OCD, заступник настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.


На закінчення, усі учасники фестивалю спільно виконали колядку «Колядка мчить з небес на землю», зробили спільне фото, а також були вручені подарунки усім, хто брав участь у цій гарній та світлій події.


Максим Железницький