Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зіновій Свереда: не вперше зерно України використовується як зброя
15:00 П'ятниця 0 147
3-06-2022, 15:00

Зіновій Свереда: не вперше зерно України використовується як зброя

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News науковець Зіновій Свереда акцентує увагу на використання у війнах продовольчої сировини та ділиться думками про наслідки кризи в продовольчій сфері.
Наприкінці загальної аудієнції у середу, 1 червня 2022 року, Папа Франциск закликав «зробити все для того», аби вирішити проблему «блокади експорту зерна з України, від якого залежить життя мільйонів людей, особливо, в найбідніших країнах». «Будь ласка, не використовуйте зерно, основний продовольчий продукт, як зброю на війні!» – наголосив він. Цей заклик Святішого Отця в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News прокоментував експерт соціально-економічних наук д-р Зіновій Свереда. Він подав деякі історичні факти, демонструючи, що вже не вперше зерно України використовується як зброя:Проблема блокади експорту зерна з України дозволила зрозуміти мешканцям іноземних країн, які ще про це не знали, чому цю країну називають «житницею Європи». А українців ця ситуація може спонукати до думки про те, яким чином в країні, що є п’ятим експортером зерна у світі, можна в майбутньому покращувати сільське господарство та сприяти розвитку села:Війна спричинила кризу у різних сфера життя. Д-р Зіновій Свереда ділиться своїми думками про наслідки кризи в продовольчій сфері України:


Інтерв'ю 16:00 П'ятниця 0 145 Папа про кризи сучасного світу, найдраматичніша з яких – війна В інтерв’ю для інформагентства «Télam» Папа Франциск вкотре наголосив, що конфлікти народжуються внаслідок відсутності діалогу та висловлює розчарування нездатністю ООН зупинити їх. Підводячи підсумки понад дев’яти років понтифікату, Святіший Отець зазначив, що він діяв як каталізатор побажань Колегії Кардиналів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.