Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на будівництво Дому для допомоги безпритульним жінкам
09:02 Понеділок 0 469
7-09-2020, 09:02

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на будівництво Дому для допомоги безпритульним жінкам

Про своє прохання повідомили сестри альбертинки, які служать убогим у Львові. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Влітку відбулося посвячення наріжного каменю та території під будівництво. Кошти для будови потрібні постійно, – розповідає с. Єроніма:

“Дуже вболіваємо, щоб це будівництво відбувалося швидше. Однак сильно на цей проєкт вплинув і карантин. Кожен знає, коли вдома робимо ремонт, то потрібно багато фінансів. Так само, щоб побудувати дім необхідна велика сума грошей. Ми щиро дякуємо Богові за тих жертводавців, які від щирого серця часами віддають остатнню копійку і вона є дуже міцна, і дуже важлива. І це є великий дар. Дар серця. Просимо про молитву, бо це найголовніше, щоб цей дім постав на міцних фундаментах. Ми замовляємо Святі Меси і молимося щодня за наших жертводавців. І запрошуємо усіх молитися за будову цього дому, щоб знайшлися і нові благодійники, які, наприклад, шукають наразі можливостей для доброчинності. Адже попереду зима і буде видно потребуючих людей, які перебуватимуть на вулиці, це у теплу пору їх не дуже помітно, бо вони у кущах, чи під деревами, а пізніше вони будуть виходити”.


Водночас сестра-альбертинка Єроніма наголошує, що сестри також щодня займаються соціальним служінням. Вони відвідують, наприклад, паралізованих людей у їхніх домівках, чи бідних на вулицях і надають допомогу. Перев’язують рани, допомагають з харчами.

Якщо Ви відчуваєте, що хотіли б підтримати будівництво і діяльність сестер альбертинок, то всіх ласкаво запрошують долучатися.
Новини з України 18:02 Понеділок 0 177 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.