Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистий початок служіння о. Лукаша Лесняка у Львові
13:12 Субота 0 484
5-09-2020, 13:12

Урочистий початок служіння о. Лукаша Лесняка у Львові

У четвер, 3 вересня, львівські парафіяни приймали у себе нового священика, який хоче служити на благо місцевої спільноти. 
Отець Лукаш родом із міста Ряшів (Польща). Від початку існування парафії св. Йоана Павла ІІ він завжди піклувався про неї, знаходячи літургійні начиння. Крім того, отець Лукаш організував гуманітарну допомогу для лікарень та в'язниць міста. Він є автором та виконавцем пісень, які були записані Польським телебаченням.


Вперше о. Лукаш відвідав Україну у 2001 р., ще як семінарист, відтоді він часто допомагав організовувати діяльність християнських таборів, вивчив українську мову та попросив свого єпископа про дозвіл на служіння в Україні.

Під час першої Святої Меси діти подарували священику гірку шоколаду з кубиками, на знак того, що душпастирське служіння приносить радість від витрачених зусиль.


Після Євхаристії дві групи Театру «Еммануїл» показали виставу «Притча про десять дів». Після цього о. Лукаш співав із дітьми, з якими попереднього дня вже проводив катехезу. Так відбувалася наша спільна парафіяльна аґапа.


Отець Григорій Драус
Новини з України 18:02 Понеділок 0 177 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.