Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Триває серія вебінарів для релігійних організацій
16:10 Середа 0 312
2-09-2020, 16:10

Триває серія вебінарів для релігійних організацій

Від початку спалаху коронавірусу українські медіа та Міністерство охорони здоров’я багато розповідали українцям про його загрози. Проте наразі в небезпеці лишились люди, які не мали можливість про це почути достатньо — безхатченки.
7 вересня о 12:00 разом із Юрієм Ліфансе, головою Спільноти Святого Егідія, Андрієм Васьковичем, президентом "Карітас Україна" та о. В'ячеславом Гриневичем, генеральним секретарем Caritas-Spes Ukraine, розглянемо тему другого вебінару: "Коронавірус та соціально незахищені верстви насе­лення: ми повинні говорити одне з одним!"

Благодійні організації розповідатимуть про допомогу під час карантину найбільш уразливій категорії населення – безхатченкам, про зміни та безпекові норми, які впровадилися в організаціях, про роль місцевої та державної влади у підтримці соціально незахищених верств населення, партнерство і взаємодопомогу, а також про досвід, який набули під час коронавірусної кризи.

Кого запрошуємо до перегляду: Ми відкриті до цілої української релігійної спільноти. Запрошуємо всіх охочих!

⏱ Коли? Понеділок (07.09), старт о 12:00.

Де: онлайн-конференція в Zoom. Доступ вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням https://forms.gle/7JbHoorav2SVgQUdA

Вітамін С(reativity) — це серія вебінарів для релігійних організацій про пошук свіжих ідей та створення нових проєктів для релігійних організацій.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.