Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великопісні реколекційні науки в парафії святого Антонія у Львові
10:15 Субота 0 468
21-03-2020, 10:15

Великопісні реколекційні науки в парафії святого Антонія у Львові

З неділі по вівторок, з 15 по 17 березня 2020 року, у санктуарії святого Антонія у Львові переживали парафіяльні реколекції. Щороку під час великого посту в римсько-католицьких парафіях має місце час, коли на Святій Месі проголошуються реколекційні науки. Священики, які ведуть реколекції, обирають тему, на якій зупиняються, і пояснюють конкретні питання в світлі віри.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Цьогорічні реколекційні науки провадив отець Емануїл Сабадах OFM, францисканець з Ордену Братів Менших. З приводу карантину науки проводились онлайн.

Тема, яку обрав о. Емануїл була наступною: «Зруйнуйте храм цей, а Я його за три дні поставлю.» (Йн 2, 19).
У перший день розважань отець-реколекціоніст говорив про те, що Бог хоче очистити людину, аби потім щось добре в ній відбудувати, пояснював, чим є віра, – а є вона, свого роду, «стилем життя», а не збіркою переконань; заохочував глянути на власне життя очима Бога, пригадати ті особисті моменти, коли Господь дав себе відчути через якусь подію, або вислухану молитву (мається на увазі, коли Бог дав нам те, про що ми просили).Наступного дня мали місце роздуми про «очищення святині», до якого закликає Господь і яке проявляється в очищенні нашого поняття та уяви про Бога: що і як ми про Нього думаємо. Отець-реколекціоніст пояснював, що людина не в змозі уявити собі Бога, і що Господь сам об’явить своє Обличчя людині впродовж її життя; також зупинився над темою гріха і відповідальності за нього.В останній день розважань о. Емануїл заохотив поставити самому собі запитання: «Що людина має будувати впродовж життя?». Заохотив не боятися вибирати добро, незважаючи на думку оточення, не піддаватися страху і смутку, але поборювати їх за допомогою любові й милосердя; заохотив вчитися справжньої Любові, яка допоможе нам рухатись вперед; пояснив, що відносини з Богом є справжніми, адже Бог є Богом живим, Тим, який іде поруч зі мною. На останок о. Емануїл наголосив, що свідоме шукання Божої волі є тією святинею, яку ми будуємо, і що в ній у центрі має знаходитись Господь, але також у ній, обов’язково, є місце для мене.Реколекції проводяться для того, щоб допомогти у поглибленні віри, тому нехай ці великопісні науки принесуть добрі плоди у житті кожної людини. Пам’ятаймо, що не під силу людині зрозуміти все і відразу, а поглиблення віри відбувається впродовж цілого її життя.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий