Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
13:40 Субота 0 2 388
14-03-2020, 13:40
Молитви 2 388 0

Духовне святе Причастя

У ситуаціях, коли немає змоги прийняти Ісуса в Євхаристії, але є прагнення з’єднатися з Ним, справжнє таїнство Євхаристії можна замінити духовним Причастям.

Молитви:

Ісусе, Ти присутній у моїй душі. Прошу, не дозволь, щоб гріх віддалив мене від Тебе. Ісусе, моє найбільше добро, моя найсолодша любове, торкнися мого серця і розпали його, щоб воно завжди палало любов’ю до Тебе. Амінь.

Або:

Мій Ісусе! Вірю, що Ти присутній у Пресвятому Таїнстві! Люблю Тебе над усе і моя душа тужить за Тобою. Не можу зараз Тебе прийняти в Євхаристії, тому хоча б духовно прийди до мого серця! Запрошую Тебе, відчиняю навстіж двері мого серця, згадуючи Твої слова: «Ось стою під дверима і стукаю. Якщо хто почує Мій голос і відчинить двері, Я ввійду до нього і буду вечеряти з ним і він зі Мною» (Одкр 3, 20). Я весь єднаюся з Тобою. Ісусе, моє найвище Добро й моя солодка Любове! Торкнись мого серця і запали його, щоб воно завжди палало любов’ю до Тебе. Амінь.

Або:

О Ісусе, наш Спасителю, наша любове, наше прагнення, Бог від Бога, будь зі мною! До Тебе звертаюсь я з глибини серця. Благаю Тебе увійти до душі моєї! Відвідай її і приготуй за благоволінням своїм! Очисти її від усіх плям і вад, бо пречистому мешканцю личить бездоганна оселя. Освяти мене як храм Твій, що Ти спорудив. Очисти цей храм від усякого гріха. Наповни його Твоєю благодаттю і утримай її в ньому, щоб я завжди і всюди був храмом, гідним Твого перебування. Увійди, Пастирю предобрий, в душу мою! Дай мені скуштувати солодкість трапези Твоєї! Амінь. (св. Августин)

З молитовника "Щоденно з Богом" 

Зображення: Wstan

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Молитви 16:00 Понеділок 0 1 751 Благальна літанія під час молитви Папи Франциска на Площі Святого Петра Пропонуємо Вашій увазі текст Благальної літанії, яку молився Папа Франциск, на Площі Святого Петра у Ватикані, просячи про припинення пандемії коронавірусу 27 березня 2020 року.