Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ввірення під опіку Богородиці міста та світу
17:42 Четвер 0 723
12-03-2020, 17:42

Ввірення під опіку Богородиці міста та світу

Текст молитви, яку Папа Франциск виголосив у середу, 11 березня, довіряючи місто та цілий світ опіці Богородиці. Публікуємо переклад молитви, який затверджений Літургійною комісією єпископату РКЦ України. 
О Маріє, Ти завжди сяєш на нашій дорозі як знак спасіння і надії. Ми довіряємось Тобі, Зцілення хворих. Прийнявши хрест, Ти з’єдналася зі стражданням Ісуса, зберігаючи свою віру непорушною.

Ти, спасіння Божого народу, знаєш наші потреби, і ми впевнені: Ти опікуєшся нами, тому, як у Кані Галілейській, зможеш повернути радість і свято після цього випробування.

Допоможи нам, Мати Божої Любові, підпорядкуватися волі Отця і вчинити все, що скаже Ісус, Який взяв на себе наші страждання і прийняв наші хвороби, щоби провести нас через хрест до радості воскресіння. Амінь.

Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице Діво. Благаннями нашими не погорди в потребах наших, але від усяких небезпек завжди нас визволи, Діво преславная і благословенная.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Молитви 16:00 Понеділок 0 1 722 Благальна літанія під час молитви Папи Франциска на Площі Святого Петра Пропонуємо Вашій увазі текст Благальної літанії, яку молився Папа Франциск, на Площі Святого Петра у Ватикані, просячи про припинення пандемії коронавірусу 27 березня 2020 року.