Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: милосердні є сіллю і світлом в житті відкинених та вбогих
11:14 Вівторок 0 132
25-02-2020, 11:14

Папа: милосердні є сіллю і світлом в житті відкинених та вбогих

Звертаючись до представників асоціації «Pro Petri Sede», Папа Франциск вказав на важливість завжди захищати цілісність та гідність людини незважаючи на її походження чи соціальний статус.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 24 лютого 2020 року, Святіший Отець прийняв на аудієнції членів асоціації «Pro Petri Sede», що була заснована наприкінці XIX ст. з метою поширювати солідарність і милосердя в протистоянні байдужості й індивідуалізму.

Паломництво до гробу святого Петра

Звертаючись до представників цієї асоціації, що прибули до Риму з нагоди щорічного паломництва до гробу святого Петра, Папа зазначив, що ця подія є нагодою для їхнього відновлення віри, нагодою для фінансової та духовної підтримки діл милосердя, пов’язаних з душпастирською місією Понтифіка та Апостольського Престолу.

Завжди захищати цілісність і гідність людини

Асоціація «Pro Petri Sede», за словами Наступника святого Петра, бере участь у місійній діяльності Церкви, «яка бореться за цілісний розвиток кожної людини». «Бо Людину, – наголосив він, – потрібно завжди захищати в її цілісності та гідності, незважаючи на її походження чи соціальний статус». Папа додав, що в несамовитій погоні за володінням, кар’єрою, почестями та владою часто відкидають слабких і найменших, серед яких – літні люди, ненароджені діти, особи з неповносправністю та бідні. «Завдяки вашому милосердному внескові в життя Церкви, – наголосив він, – ви стаєте сіллю і світлом (пор. Мт 5,13-14), що допомагають багатьом людям віднайти смак життя».

Виклики, що стоять перед людством

Святіший Отець подякував присутнім за постійну підтримку в його служінні на Петровому Престолі. Він вказав на численні виклики, що стоять перед людством – війни, міграції, бідність та нищення екосистеми, – та підкреслив необхідність негайно покласти край визискуванню найбідніших і припинити насильство в країнах, що страждають внаслідок воєн та конфліктів.

Папа Франциск звернув особливу увагу на потребу екологічного навернення. «Ваше свідчення християнського життя, що виявляється через великодушність та увагу до інших– підкреслив він, звертаючись до членів асоціації «Pro Petri Sede», – сьогодні спонукає нас усіх виступати проти загальнопоширеного клімату індивідуалізму, егоїзму та байдужості, що загрожують як мирові серед людей, так і довкіллю».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:21 Середа 0 125 Папа: Ми не самотні у випробуваннях, довірмося Ісусові Вітаючись із вірними в різних куточках світу, що брали участь в загальній аудієнції через засоби комунікації, Святіший Отець заохотив плідно пережити час приготування до вже недалекої Пасхи, просячи заступництва святого Йоана Павла ІІ, який 15 років тому відійшов до вічності.