Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
14:18 Понеділок 0 160
19-03-2018, 14:18

Храмове свято у Дніпрі

У суботу, 17 березня 2018 року, у храмі святого Йосифа у Дніпрі урочисту Месу з нагоди храмового свята на честь святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, очолив бр. Славомир Плонські OFM Cap із парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві, який із 16 по 18 березня проводив великопісні реколекції для місцевих вірян.
Про це повідомляє сайт «Костели і каплиці України».

Із ним служили брати-капуцини з Дніпра та з парафії святого Миколая у Кам’янському, а також греко-католицькі священики. На святкуванні були присутні брати-альбертинці із парафії Ecce Homo у Запоріжжі.

Реколекційну проповідь другого дня духовних вправ бр. Славомир виголосив саме під час цієї Служби Божої. Він зазаначив: «Дніпровська парафія під покровом святого Йосифа протягом своєї історії, особливо останньої, зазнала великих випробувань, які, з Божою допомогою, пережила і перемогла. Храм повернено й відремонтовано, він став місцем слави Бога, де звершують Святі Тайни і виголошують Боже Слово. Цю справу справедливості та праведності треба продовжувати, без видатних подій і напруги, а, як святий Йосиф, у тиші, щоденною працею».

Наприкінці Меси настоятель бр. Марек Лісовський OFM Cap подякував усім, хто доклав зусиль для організації святкування, а також хору, який супроводжував його прекрасним співом.

За темою:

Храмове свято в парафії святого Миколая
Відпуст у парафії св. Йоана Павла ІІ
Відпуст св. Луки в смт Великі Коровинці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:45 Понеділок 0 87 Таїнство Миропомазання в Стрілецькому на Львівщині У суботу, 19 травня 2018 року, у Вігілію Зіслання Святого Духа єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM уділив Таїнство Миропомазання у храмі Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії у Стрілецькому.