Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск здійснить візит до Ассізі, де підпише нову енцикліку
11:17 Неділя 0 271
6-09-2020, 11:17

Папа Франциск здійснить візит до Ассізі, де підпише нову енцикліку

В програмі візиту, що матиме приватний характер, – Свята Меса на гробі святого Франциска.
Про це повідомляє Vatican News.

Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні повідомив про те, що Святіший Отець 3 жовтня 2020 року відвідає Ассізі, де підпише нову енцикліку «Всі браття» про братерство та соціальну дружбу. Папа відслужить Святу Месу на гробі святого Франциска, наприкінці якої підпише енцикліку.

Згідно з бажанням Святішого Отця, беручи до уваги ситуацію в сфері охорони здоров’я, візит матиме приватний характер і не передбачає жодної участі вірних.

Після Lumen fidei (2013) та Laudato si’ (2015) це буде третя енцикліка Папи Франциска. В той час як попередня названа першими словами Пісні створіння святого Франциска з Ассізі, також і назва чергового документа «Всі браття» почерпнута із заклику Ассізького бідняка: «Глядімо, браття всі, на Доброго Пастиря, Який задля спасіння овець Своїх переніс страсті на хресті».

Нова енцикліка присвячена темі, яка займає центральне місце в навчанні Папи Франциска, вилившись у підписання в лютому минулого року «Документа Абу-Дабі» на тему загальнолюдського братерства разом з Великим Імамом Аль-Таїбом.

Це буде четвертий візит теперішнього Папи до Ассізі після відвідин 4 жовтня 2013, 4 серпня 2016 та 20 вересня 2016.
Новини з Ватикану 09:02 Понеділок 0 122 Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів Під час недільної «віртуальної» зустрічі з вірними Святіший Отець скерував думку вірних до трагедії безпритульних, які помирають від переохолодження, заохотив приєднатися до молитви за єдність християн і закликав журналістів свідчити правду.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.