Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » 7 лютого в Києві відбудеться святкування Дня святого Марона
13:23 Середа 0 446
31-01-2018, 13:23

7 лютого в Києві відбудеться святкування Дня святого Марона

В Україні вдруге відсвяткують День святого Марона, отця Маронітської Католицької Церкви, під егідою архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита і глави конференції римсько-католицьких єпископів в Україні, за участі Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті та Надзвичайного і Повноважного Посла Лівану в Україні пана Алі Дахера. Організатор – Ліванська Маронітська родина в Україні.


Урочисте святкування Дня святого Марона, Отця маронітів, відбудеться 7 лютого в конкафедральному соборі святого Олександра за адресою: Київ, вул. Костьольна, 17.

Програма святкування:
17.45. Урочисте передання мощів святого Шарбеля
18.00. Служба Божа під проводом архієпископа Митрополита Мечислава Мокшицького
19.00. Духовний концерт арамейською мовою в маронітській антіохійській традиції за участі композитора й виконавця Марселя Бадаві та хору

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 16:21 Понеділок 0 102 Адорація за місії та місіонерів у Хмельницькому У жовтні Папа просить молитися про місійний запал для Церкви. На цей місяць також припадає Місійний тиждень. Тож cлужниці Святого Духа, сестри-місіонерки, разом із гуртом «Sion» запрошують на молитву адорації за місії та місіонерів.