Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа збирає консисторію кардиналів у справі канонізацій

Папа збирає консисторію кардиналів у справі канонізацій

Кардинали голосуватимуть щодо зарахування до лику святих семи блаженних.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 3 травня 2021 року, у Ватикані під проводом Папи Франциска збереться звичайна прилюдна консисторія кардиналів у справі канонізації ряду блаженних. Декрети про визнання чуда за заступництвом деяких блаженних були затверджені понад рік тому, але довершенню канонізації минулого року став на заваді спалах пандемії.

Зокрема, ще 28 листопада 2019 року був затверджений декрет про визнання чуда за заступництвом блаженного о. Луїжді Марії Палаццоло, італійського священика, що жив у 1827-1886 роках та заснував Згромадження Сестер Найубогіших. Варто згадати, що нещодавно було підтверджено геройський вимір чеснот черниць цього згромадження, що загинули під час спалаху епідемії еболи в ДР Конго.

Визнання чуда за заступництвом блаженного Девасагаяма Лазаря Піллаі – мирянина з Індії, якого вбили 1752 року за те, що він навернувся з індуїзму до католицизму, та блаженної Марії Франчески від Хреста (в миру Анни Марії Рубатто), засновниці Згромадження Сестер Капуцинок Третього Чину з Лоано (1844-1904), були затверджені 21 лютого 2020 року.

Згодом, 21 травня 2020 року, Папа затвердив декрети про визнання чуд за заступництвом блаженних Сезара де Бю, засновника Згромадження Отців Християнської Доктрини (1544-1607), відомого французького пустельника Шарля де Фуко (1858-1916) та співзасновниці Згромадження Малих Сестер Святої Родини Марії Доменіки Мантовані (1862-1934).

Врешті, 27 жовтня 2020 року, проголошено декрет про визнання чуда за заступництвом італійського священика Джустіно Марії Руссоліно, Засновника Товариства Божественних Покликань і Згромадження Сестер Божественних Покликань (1891-1995).
Новини з Ватикану Папа: зустріч між наукою та вірою для заглиблення у таїнство людини Звертаючись до учасників міжнародної конференції на тему «Пізнавати розум, тіло і душу», Святіший Отець вказав на важливість міждисциплінарних досліджень, що ведуть до кращого розуміння нас самих, та спрямовані «на той трансцендентний горизонт, до якого прагне наша істота».

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.