Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск запрошує молодь на перед-синодальну зустріч
14:11 Середа 0 563
4-10-2017, 14:11

Папа Франциск запрошує молодь на перед-синодальну зустріч

Наприкінці загальної аудієнції у середу, 4 жовтня 2017 р., Папа Франциск запросив молодь з усього світу на перед-синодальну зустріч.
«Хочу оголосити про те, що від 19 до 24 березня 2018 року Генеральний Секретаріат Синоду Єпископів скликає перед-синодальну зустріч, на яку запрошується молодь, що походить з різних частин світу, як католицьку, так і ту, що належить до інших християнських конфесій та інших релігій, як також невіруючих молодих людей».
Папа пояснив, що «ця ініціатива включається у шлях приготування до наступної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів в жовтні 2018 року на тему “Молодь, віра та розпізнавання покликання”». За його словами, «йдучи цим шляхом, Церква прагне прислухатися до голосу, чутливості, віри, а також до сумнівів та критики молоді», а тому «підсумки березневої зустрічі будуть передані Синодальним Отцям».
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: рішуче вирушити з Ісусом в дорогу, щоб сповнити Божу волю
Папа: завдання всього суспільства – подбати про гідну працю
Папа Франциск: молитва – це сила нашої євангелізаційної місії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:52 Середа 0 35 Папа: долати обмеженість власних категорій і відкриватись на Святого Духа Звертаючись до вірних під час загальної аудієнції, Папа Франциск розповів про подію, описану в Діяннях Апостолів, яка сталася зі святим Петром і змінила його самого та хід євангелізації.