Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ненароджені діти можуть розрізняти різні мови – нове дослідження
10:20 Четвер 0 503
3-08-2017, 10:20

Ненароджені діти можуть розрізняти різні мови – нове дослідження

Нещодавнє дослідження, проведене в Університету Канзасу, показало, що ненароджені діти можуть розрізняти різні мови ще за місяць до народження.
Дослідження показало, що ненароджені діти, віком приблизно 8 місяців в лоні матері, здатні розрізняти відмінність між голосами, що розмовляють англійською, та голосами, що розмовляють японською, навіть якщо говорить та сама особами.
В дослідженні взяло участь двадцять вагітних жінок, а його проводили з допомогою неінвазивної магнітокардіограми – технології, що може відслідковувати серцебиття, дихання та інші рухи тіла плоду.
Як інформують дослідники, попередні дослідження показували, що мовний розвиток починався лише через кілька днів після народження, коли діти демонстрували чутливість до різних мов (наприклад, смоктальний рефлекс різного рівня, коли звучали різні мови).
Для проведення дослідження було запрошено двомовного промовця, який записав речення англійською та японською мовами (вони вважаються ритмічно відмінними мовами), а потім їх включали дітям в лоні матері.
Коли дітям включали запис знайомою їм англійською мовою, їхнє серцебиття не змінювалось. Однак рівень серцебиття змінювався, коли вмикали запис не знайомої їм японської, інформує CNA.
Джерело: Католицький оглядач з посиланням на CNA
По темі:
Діти впізнають обличчя ще в лоні матері - дослідження
Експерт: плід на 8-му тижні вже відчуває біль

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Сім'я, батьки й діти 17:04 Понеділок 0 723 Як працював Ісус Христос?
Для правильного ставлення християнина до повсякденної праці ключовим є те, що "Той, Хто будучи Богом, став подібний до нас у всьому, Він присвятив більшу частину свого життя на землі праці біля столярного станка, фізичній праці” (LE 6). Папа не вагається називати цю сторону життя Ісуса з Назарету "Євангелієм праці" (LЕ 26). Добра новина християнства - радісна новина також і про людську працю. Ісус Христос, Який проповідував Євангеліє не тільки слово, але і ділом, сам був людиною праці. Праця столяра (пор. Мк 6,3) однозначно ставить Його як зразок для всіх працівників.