Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Ненароджені діти можуть розрізняти різні мови – нове дослідження
10:20 Четвер 0 58
3-08-2017, 10:20

Ненароджені діти можуть розрізняти різні мови – нове дослідження

Нещодавнє дослідження, проведене в Університету Канзасу, показало, що ненароджені діти можуть розрізняти різні мови ще за місяць до народження.
Дослідження показало, що ненароджені діти, віком приблизно 8 місяців в лоні матері, здатні розрізняти відмінність між голосами, що розмовляють англійською, та голосами, що розмовляють японською, навіть якщо говорить та сама особами.
В дослідженні взяло участь двадцять вагітних жінок, а його проводили з допомогою неінвазивної магнітокардіограми – технології, що може відслідковувати серцебиття, дихання та інші рухи тіла плоду.
Як інформують дослідники, попередні дослідження показували, що мовний розвиток починався лише через кілька днів після народження, коли діти демонстрували чутливість до різних мов (наприклад, смоктальний рефлекс різного рівня, коли звучали різні мови).
Для проведення дослідження було запрошено двомовного промовця, який записав речення англійською та японською мовами (вони вважаються ритмічно відмінними мовами), а потім їх включали дітям в лоні матері.
Коли дітям включали запис знайомою їм англійською мовою, їхнє серцебиття не змінювалось. Однак рівень серцебиття змінювався, коли вмикали запис не знайомої їм японської, інформує CNA.
Джерело: Католицький оглядач з посиланням на CNA
По темі:
Діти впізнають обличчя ще в лоні матері - дослідження
Експерт: плід на 8-му тижні вже відчуває біль

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Сім'я, батьки й діти 14:44 Вівторок 0 67 Свята Тереза з Калькутти про зв'язок між абортом і темою миру «Найбідніший серед бідних», – такий заголовок має стаття італійського публіциста Карло Казіні, присвячена думкам святої Матері Терези з Калькутти про лихо аборту, що побачила світ у суботньому номері ватиканського часопису «L’Osservatore Romano», в якій автор вказує на те, що зв’язок між темами аборту й миру, який вона постійно підкреслювала, говорить про те, що питання життя що має народитися, було серед головних в її служінні.